Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serveris

 :: Games :: RPG :: Conquer Online

Go down

Serveris Empty Serveris

Post by Tarpins Sun Dec 14, 2008 1:56 pm

Serveris Uhkw4c0mxbydyvhare53

Pamacibas.tk conquer Privat Server

Tatad ir iespeja dabut serveri GM visi uzdos jautajumu ka Very Happy tad rekur adbilde no tevis 5 cilveki japiesaista un tu dabun GM
Gm vietas ir ierobezotas jo pa visam uz 20 cilvekiem bus 5 GM Very Happy pagaidam 2 ir ( Tarpins , Lecter )
visi kas ar mums spele serveri pazinjoju kad serveris ir atpakal nezinu uz cik ilgu laiku bet ir atpakal Smile
serveri Market vel nestrada Sad diemzel vis tiek labots Smile
CIk esat sapratusi serveris nav domats loti uz LVL vinjs ir domats Guild War Very Happy
tapec jagaida vel uz marketu Very Happy lai pardotu mantas bet jus vrat pardot mantas caur trade bez lieka ilga cakara kamer kads noies garam Very Happy
Visi jauta ka spelet speli hmm adbilde vienkarsha apaksha pie kreiza stura kur hp nedaudz aukstak ira zime (?) uzpiezat un varat lasit cik uziet Very Happy
Talakais jau jums pasiem aizies Mani varat sastapt serveri vai kadam prasit vai es on kas mana guilda guilda name Wp_Conquer parsvara onli Gm tur tuse Very Happy
meklejam paligus kas macetu sataisit marketu un daudz ko citu Smile
Neieteiktu nevienam paslaik taisit RB cariem jo jusu profila cilvecinji netiks adgriezti !!!!!!
Par chariem jus pasi uznematies adbildibu !!!

Tatad par citosanu ka mony hack utt. beidzat tac idinji uzskeru vakar vienu Very Happy jega nauda tapat daudz krit nah jums naudu meklejiet DB un pardodiet marketa pret cps Smile

Bijat pamanijusi serveris bija pazudis uz paaris dienam nu neraudat mes atkal back Very Happy lol!

un ko jus piekasaties man pa nakts online nakti ir jataisa Sleep

nevis jaspele serveris Very Happy

uz ziemu ja bus daudz player uzrikosim kaukadu war kura dabusiet ja uzvaresiet itemus super Smile ar ph un m defensu + hp Very Happy
otra vieta gan jau cps daudz Very Happy

Ja jums ir ieteikumi serverim varat tos rakstit te leja Smile
Visi Wp apmekletaji laipni gaiditi musu co serveri Smile

naktis parasti pacatojam kad nav ko darit uzskaujamies Very Happy

bet nu ta tas notiek parasti tusejam mes Market vai ari TC study

un ari apmeklejat forumu ja Very Happy

Un ir jau iespeja neka4aties bet nopirkt caru Smile ja gribat vairak pa cara pirkshanu uzinat Skype : har44a

GL & HF
Tarpins
Tarpins
Administrator
Administrator

Number of posts : 88
Age : 30
Location : Latvia , Riga
Registration date : 2008-10-19

http://Chill-strike.oo.lv

Back to top Go down

Serveris Empty Re: Serveris

Post by Tarpins Sun Dec 14, 2008 1:57 pm

vakar nakt 2 Player online Bij Smile
Tarpins
Tarpins
Administrator
Administrator

Number of posts : 88
Age : 30
Location : Latvia , Riga
Registration date : 2008-10-19

http://Chill-strike.oo.lv

Back to top Go down

Back to top


 :: Games :: RPG :: Conquer Online

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum